Szlifowanie marmuru jest naszą domeną.

Od ponad dziesięciu lat świadczymy usługi na najwyższym poziomie w zakresie renowacji kamienia, szlifowania marmuru, polerowania piaskowca oraz krystalizacji i impregnacji powierzchni kamiennych.

Wykonując nasze prace korzystamy z najnowszych technologii zapewniających głęboki, lustrzany połysk, a także żywe kolory szlifowanego podłoża.

Efekty te zawdzięczamy stosowaniu przekładni obiegowych z nowoczesnymi wkładami obiegowymi. Metoda szlifowania marmuru jest o wiele skuteczniejsza pod względem końcowego efektu od metody powszechnie stosowanej w kraju - szlifowania i polerowania kamienia naturalnego ciężkimi maszynami z tzw. "nerkami"

Stosując nowoczesną technologię szlifowania marmuru, polerowania, szlifowania granitu i pielęgnacji kamienia naturalnego uzyskujemy doskonałe efekty końcowe:

  • mniejszy nakład pracy przy późniejszym utrzymywaniu czystości, dzięki stosowaniu chemii kamieniarskiej renomowanych firm Akemi i General.

  • lustrzany balask i efekt mokrej podłogi w następstwie wykonanego przez nas szlifowania i polerowania.

Renowacja kamienia naturalnego (szlifowanie marmuru i granitu) wykonywana jest przez nas na mokro, z zachowaniem czystości, nie powodując osiadania kurzu na posadzce.

Dodatkowo od wielu lat świadczymy usługi z zakresu mycia, czyszczenia elewacji. Gwarantujemy szybki czas realizacji i konkurencyjne ceny.

Zapewniamy najwyższą jakośc usług. Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb klienta. 

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z materiałem dydaktycznym na naszej stronie. Znajdziecie tu Państwo informacje i porady na temat stosowanych przez nas metod szlifowania marmuru, granitu, lastryko i  piaskowca oraz sposobów odpowiedniej ich pielęgnacji i konserwacji.eterynarz wesoła.

Napisz do Nas

Proszę wpisać prawidłowe dane

Proszę wpisać prawidłowe dane.

Proszę wpisać prawidłowe dane.

Proszę wpisać prawidłowe dane.

Jana Kilińskiego 2,
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

tel. +48 507 715 636

www.granmar-renowacje.pl
email: granmar.jarocki1@wp.pl

NIP 5311202369